Blanco aluminium hotel sleutelhanger Louis - per stuk
- Bestel 1 voor €2,49 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 25 voor €2,29 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 100 voor €2,09 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 250 voor €1,89 per verkoopeenheid excl. BTW
| Artikelnummer: | CV-00420A |
| Levertijd: | Op werkdagen voor 12:00 besteld, gaat vandaag nog de deur uit. |
Dit product is ook beschikbaar in de volgende varianten:
- Maatwerk mogelijk op aanvraag
- Professionele kwaliteit
- Spoedlevering mogelijk
- Klantenservice van 09:00 tot 15:00
- Bel of Whatsapp gerust +31 (0)38 - 303 73 30
De Louis hotel sleutelhanger is geschikt voor vrijwel elke sleutel of sleutelbos. Hang de sleutelhanger bijvoorbeeld aan de kamerdeursleutel van een hotel, bed & breakfast of boetiekhotel. Het strakke, ovale ontwerp geeft direct een verzorgde en professionele uitstraling.
Hotelsleutelhanger van mat aluminium
De Louis hotel sleutelhanger is gemaakt van mat zilverkleurig aluminium en is verkrijgbaar in de maten 37 x 67 mm en 45 x 85 mm, met een dikte van 2 mm. De sleutelhanger is voorzien van een gedraaide S-haak, waarmee je de hanger eenvoudig aan een sleutel bevestigt. Het is mogelijk om de hotel sleutelhanger eventueel zelf te graveren met een lasermachine, bijvoorbeeld met een naam, kamernummer of logo.
Let op: Vanaf 10 november 2025 gebruiken wij voor deze sleutelhangers een nieuw type aluminium. Hierdoor kan het materiaal er iets anders uitzien dan bij eerdere bestellingen.
| Verkoopeenheid: | 1 stuk |
| Materiaal: | Aluminium |
| Materiaal type: | Aluminium geëloxeerd (mat) |
| Maat: | 37x67 mm / 45x85 mm |
| Product dikte: | 2 mm |
| Kleur: | Zilver |
| Bevestiging product: | Gedraaide S-haak |
| Retourbeleid: | Een standaard product met 14 dagen recht van retour, je dient wel de producten gefrankeerd te retourneren. Die kosten worden niet vergoed. |
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review