Alcohol allowed Tyrex polsbandjes - per 100 stuks
- Bestel 1 voor €4,99 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 5 voor €3,99 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 10 voor €3,69 per verkoopeenheid excl. BTW
- Bestel 100 voor €3,49 per verkoopeenheid excl. BTW
Artikelnummer: | PC-04934 |
Levertijd: | Op werkdagen voor 12:00 besteld, gaat vandaag nog de deur uit. |
Dit product is ook beschikbaar in de volgende varianten:
- Maatwerk mogelijk op aanvraag
- Professionele kwaliteit
- Spoedlevering mogelijk
Deze neon groene polsbandjes zijn breed inzetbaar en ideaal voor zowel grote als kleinere feestjes, festivals, evenementen en horecagelegenheden. Door gebruik te maken van deze polsbandjes wordt het voor het barpersoneel duidelijk aan welke gasten en/of bezoekers alcohol geschonken mag worden. Daarnaast zijn de polsbandjes scheurvast en waterbestendig, waardoor ze gedurende het evenement goed blijven zitten.
Polsbandjes of evenementenbandjes met alcohol allowed
De Tyrex polsbandjes zijn zwart bedrukt met de tekst ‘Alcohol Allowed’ en hebben afmetingen van 248 x 19 mm. Ze zijn voorzien van een nummering en een sterke plakstrook met veiligheidsbevestiging. De polsbandjes worden geleverd op vellen, waarbij de bandjes gemakkelijk van elkaar los te scheuren zijn. Je ontvangt 10 vellen met op elk vel 10 bandjes. In totaal ontvang je 100 polsbandjes. Daarnaast is het mogelijk om de bandjes extra te beschrijven met een balpen of een watervaste stift.
Verkoopeenheid: | per 100 polsbandjes |
Materiaal: | TYVEK / TYREX |
Materiaal type: | TYREX |
Maat: | 248x19mm |
Kleur: | Neon groen |
Bedrukking: | Zwarte bedrukking van de tekst Alcohol allowed |
Beschrijfbaar: | Beschrijfbaar met ballpoint of watervaste stift |
Nummering: | Ja, random doorlopende nummering |
Bevestiging product: | Plakstrook met veiligheidsnaden |
Retourbeleid: | Een standaard product met 14 dagen recht van retour, je dient wel de producten gefrankeerd te retourneren. Die kosten worden niet vergoed. |
