CombiCraft
Klein vlag pin met de vlag van Jemen. De speld is 18 mm breed en 14 mm hoog. Op de achterkant zit een vlindersluiting voor makkelijke bevestiging. De ideale pin voor vergaderingen, evenementen en bijeenkomsten. Per 1 stuk.
Lees meerKlein vlag pin met de vlag van Nigeria. De speld is 18 mm breed en 14 mm hoog. Op de achterkant zit een vlindersluiting voor makkelijke bevestiging. De ideale pin voor vergaderingen, evenementen en bijeenkomsten. Per 1 stuk.
Lees meerKlein vlag pin met de vlag van de Ivoorkust. De speld is 18 mm breed en 14 mm hoog. Op de achterkant zit een vlindersluiting voor makkelijke bevestiging. De ideale pin voor vergaderingen, evenementen en bijeenkomsten. Per 1 stuk.
Lees meerLichtgrijze Office naambadges van kunststof om zelf te beschrijven. Ideaal om jezelf eenvoudig te introduceren op beurzen, conferenties en vergaderingen. Voor een gemakkelijke benadering. Kies uit drie maten en vijf bevestigingsopties. Vanaf 10 stuks.
Lees meerMagento Office naambadges van kunststof om zelf te beschrijven. Ideaal om jezelf eenvoudig te introduceren op beurzen, conferenties en vergaderingen. Je naam en functie altijd zichtbaar. Kies uit drie maten en vijf bevestigingsopties. Vanaf 10 stuks.
Lees meerLichtgrijze Polar naambadges met een SMAG dubbelmagneet om zelf te beschrijven. Schrijf er bijvoorbeeld een naam of functietitel op. Ideaal om jezelf te introduceren op beurzen, conferenties en vergaderingen. Verkrijgbaar in 2 maten. Per stuk leverbaar.
Lees meerGele Polar naambadges met een SMAG dubbelmagneet om zelf te beschrijven. Schrijf er bijvoorbeeld een naam of functietitel op. Ideaal om jezelf te introduceren op beurzen, conferenties en vergaderingen. Verkrijgbaar in 2 maten. Per stuk leverbaar.
Lees meerOntwerp je eigen entreekaartjes op rol van 80x30mm. Deze kaartjes zijn ideaal voor activiteiten, feestjes of evenementen. Alle entreebewijzen hebben een doorlopende nummering en perforatie voor snelle uitgifte. Per 1000 kaartjes.
Lees meerVierkante sleutelhanger van 30 x 30 mm. De RVS sleutelhanger kun je zelf van informatie voorzien door deze te graveren of te voorzien van stickers. Een handig accessoire om duiding te geven aan je sleutel(bos). Al verkrijgbaar vanaf 1 stuk.
Lees meerDeze garderobemunten met houtmotief zijn ideaal om overzicht aan te brengen in de garderobe. Dankzij het ophanggat kun je deze makkelijk aan een kledinghanger of haakje bevestigen. Je ontvangt een set met de nummering 100 t/m 200.
Lees meerReliëfmunten van gerecycled plastic in extra groot formaat. Deze XXL munten kun je voorzien van jouw ontwerp in reliëf. Hierbij is het design zichtbaar en voelbaar door het hoogteverschil. De munten zijn verkrijgbaar in meerdere kleuren. Per 1000 stuks.
Lees meerXXL plastic reliëfmunten van Ø 70 mm. Bij deze munten kun je jouw ontwerp aanbrengen in reliëf. Met deze techniek is het design zichtbaar en voelbaar door het hoogteverschil. Kies uit diverse muntkleuren. De munten worden verkocht per 1000 stuks.
Lees meerBlanco, gladde wolkenmunten in de kleur wit. Gebruik de munten bijvoorbeeld als consumptiemunt, jeton, entreemunt of speelmunt. De munten zijn gemakkelijk te stapelen en hebben afmetingen van 62 x 32 mm. Per 100 stuks te bestellen.
Lees meerOranje consumptiebonnen in kleine boekjes met een opdruk van € 5,00. Ideaal voor diverse gelegenheden, zoals kleinschalige evenementen, feestjes en horecagelegenheden. Voorzien van doorlopende nummering en handige perforatiestrook. Per 50 bonnen.
Lees meerWitte consumptiebonnen in kleine boekjes met een opdruk van € 2,50. Ideaal voor diverse gelegenheden, zoals kleinschalige evenementen, feestjes en horecagelegenheden. Voorzien van doorlopende nummering en handige perforatiestrook. Per 50 bonnen.
Lees meerDeze witte rechthoek munt is ideaal als consumptie- of speelmunt. De plastic munt kun je voorzien van jouw eigen ontwerp in full colour. Gebruik deze munt voor allerlei evenementen, feestjes en activiteiten. Voor zowel kleine als grote oplages.
Lees meerPersonaliseer de sleutelhaak van gesatineerd messing met maximaal vijf karakters. Dit kunnen letters, cijfers of een combinatie daarvan zijn. Het haakje is ideaal om onderscheid te maken tussen verschillende sleutels in de hotellerie of horeca. Per stuk.
Lees meerMunten van Ø29mm met een frisdrank icoon. De munten hebben een opstaande rand en zijn ongeveer 2,35 mm dik. Kies voor een enkelzijdige of dubbelzijdige bedrukking op de munt. Ideaal als consumptiemunt of non-alcoholische drankmunt. Per 100 stuks.
Lees meerMunten van Ø29mm met icoon van een kom soep. De munten hebben een opstaande rand en zijn ongeveer 2,35 mm dik. Kies voor een enkelzijdige of dubbelzijdige bedrukking op de munt. Ideaal als consumptiemunt of betaalmiddel in de horeca. Per 100 stuks.
Lees meerPaarse consumptiebon met de tekst pasta in 50 x 30 mm. Elke bon is voorzien van een uniek nummer voor extra beveiliging. Deze consumptiebonnen kunnen eenvoudig ingewisseld worden voor een bord heerlijke pasta. Per 50 bonnen.
Lees meerBlanco goudkleurig tafelbordje Elisto voor tafels, bureaus, balies en meer. Gemaakt van UV- en waterbestendig aluminium. Personaliseer het bordje zelf met een permanente marker, whiteboard marker of stickers. Afmeting van 100x50mm en per stuk bestelbaar.
Lees meerHalloween consumptiebonnen van 50 x 27,5 mm op een strip. Deze oranje bonnen zijn een handig betaalmiddel op feestjes en activiteiten met een griezelig thema. Uitgifte gaat makkelijk doordat elke bon per stuk is geperforeerd. Per 1000 bonnen.
Lees meerBlanco goudkleurige tafelbordje voor tafels, bureaus, balies en meer. Personaliseer het bordje zelf met een permanente marker, whiteboard marker of stickers. Het bordje heeft taps toelopende zijkanten voor extra stevigheid. Afmeting 60x55mm. Per 1 stuk.
Lees meer